درباره آکادمی مجازی بصیرت نیا بیشتر بدانیدتاریخچه: آکادمی مجازی بصیرت نیا  در پاییز 1397 پیاده سازی شده است . این سایت یک پلتفرم خلاقانه است به طوری که اهداف آن تولید زنجیره ای از آموزش ها و مهارت های خلاقانه مرتبط به هم است  تا شما عزیزان به صورت حرفه ای  آموزش ببینید. همیشه به روز باشید:

اگر شما سعی دارید به صورت فردی برای بالا بردن مهارت های خود در جهت کسب و کار قصد دارید از آموزش آنلاین استفاده کنید : آکادمی مجازی بصیرت نیا از بهترین گزینه های شما خواهد بود . کافیست با مشاهده بیش از 10 ها ساعت ویدئویی که در سایت به صورت رایگان می باشد مهارت های خود را افزایش دهید . همچنین با هزینه هایی باور نکردنی که برای دوره های خاصی در سایت گذاشته شده است می توانید به صورت حرفه ای مهارت های خود را به سطح حرفه ای برسانید.

امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا با توجه به نیاز های سازمانی  از افراد مورد اعتماد خود در سازمان برای رفع نیازهای خود استفاده می کنند .  با توجه به هزینه آموزش به صورت حضوری  و البته  چالش هایی نظیر مکان , زمان  و همچنین استاد مناسب رو به رو خواهند بود . شرکت ها ی خصوصی و دولتی می توانند با دسترسی به ویدئو های آموزشی آکادمی ما مهارت های کارمندان خود را افزایش دهند تا در واقع با بهره گیری و اپدیت نیرو های خود  شاهد عملکرد چشم گیری  انان در سازمان  باشند .

ورود به بازار کار:

بسیاری از فارغ التحصیلان برای ورود به بازار پر رقابت کار در ایران نیاز به یادگیری مهارت های لازم دارند . یکی از بزرگترین چالش ها هزینه های آموزشی هست . آکادمی مجازی بصیرت نیا با قرار دادن بخشی از آموزش ها به صورت رایگان و شیوه آموزشی نوین و قرار دادن دوره های مناسب برای ورود به بازار کسب و کار و البته ارائه گواهی معتبر را فراهم نموده است.

چرا آکادمی مجازی بصیرت نیا: با برگزاری کلاس های حضوری و آموزش به دانشجوها برای ورود به بازار کار  تجربه موفق فراوانی در حوضه آموزش کسب کرده ایم.  
آدرس آکادمی مجازی بصیرت نیا